Home
Tvorba
Kurzy
Výstavy
KontaktKRESLENÍ – MALOVÁNÍ – DĚJINY ÚMĚNÍ

Kurzy kreslení a malování, konzultace a doučování z dějin umění

Nabízím kurzy dle přírody, zátiší, figura, krajin, a to všemi dostupnými výtvarnými technikami (uhel, rudka, křída – pastel, akvarel, akryl, olej) na Vašem doneseném materiálu (papír, karton, sololit, plátno). Výuka je doplněna přednáškami z dějin českého i světového umění. V případě zájmu poskytnu výklad pouze z dějin umění.

Jsem profesionální výtvarník, akademický malíř a grafik se znalostmi o textilu, mozaice, keramice a všech grafických technikách (suchá jehla, lept, mezzotinta, akvatinta, monotyp, linoryt, dřevoryt, frotáž). Mám 20 letou vyučovací praxi, působil jsem jako vyučující na Soukromé výtvarné střední škole v Písku.

Kurzy jsou hodinové či dvouhodinové (plných 60 či 120 minut). Dohoda dle Vašich časových možností, možno i o víkendech nebo státních svátcích. Lekce individuálně nebo po skupinkách. Cena za jednu hodinu je 200,- Kč, za dvě hodiny 350,- Kč. Kurzy jsou vhodné pro každého zájemce o výtvarné umění. Vhodné také pro přípravu na střední či vysokou školu i jako příprava na maturitní zkoušku z dějin umění.